Wstecz

Weselna gościna pod namiotem ogrodowym

Wspaniałe namioty ślubne. Ceny według Państwa pomysłu, zapewniamy szybki transport bezpośrednio do Państwa. Ślub w plenerze - Wyjątkowe wydarzenie z namiotami HAGO

Ślub to wyjątkowy moment w Twoim życiu. Taki ślub nie jest prostą sprawą, trzeba zająć się każdym szczegółem. Planujesz datę, szukasz przestrzeni, zastanawiasz się nad ilością gości i wybierasz menu na przyjęcie weselne. Ale to nie wszystko. Konieczne jest zdobycie sukni ślubnej, obrączek, wybór bukietu, skok do aranżera w sprawie wystroju przestrzeni weselnej i wybrania muzyki. Wybierz kamerzystę i fotografa, aby zajmowali się tymi niezapomnianymi chwilami.


A może powiesz tak na świeżym powietrzu? Niezależnie od tego, czy wybierzesz ceremonię cywilną, czy ceremonię kościelną, możesz powiedzieć tak na przykład w parku zamkowym. Organizacja wesela na świeżym powietrzu to świetny sposób, aby poczuć się bardziej zrelaksowanym niż zamknięcie między czterema ścianami lub w sali konferencyjnej. Uzupełnij swoją kreatywność, dekorując przestrzeń, w której możesz w pełni zrealizować swoje pomysły i po prostu uwolnić swoją wyobraźnię.


Marzenia o romantycznym i idealnym weselu pod namiotem ogrodowym


Namiot ogrodowy ozdobiony białym baldachimem i ułożonymi białymi kwiatami na metalowych podstawkach. Wspaniałą atmosferę dopełnia otwarta przestrzeń. Promienie słoneczne odbijają połyskujące refleksy sztućców. Jak mogliśmy zapomnieć o tych doskonałych chwilach?

Jako firma specjalizująca się w aranżacji wiemy że namioty ogrodowe to doskonałe rozwiązanie. Nie tylko dla firmy, namioty HAGO są używane przez wszystkich w wyjątkowy sposób. Możesz zorganizować przyjęcie w domu w ogrodzie lub przy organizacji przyjęcia urodzinowego. Będziesz korzystać z namiotu HAGO wiele razy.


Konstrukcja jest łatwa w rozkładaniu, poradzisz sobie z nią w minutę i nie musisz w ogóle jej obciążać. Proste rozkładanie pozwala uporać się z bardziej czasochłonnymi sprawami, które trzeba załatwić przy organizacji wesela.


Wybierz z naszej oferty i skontaktuj się z nami. Możemy przygotować dla Ciebie wspaniałe wrażenia.