Wstecz

Sylwestrowa zabawa w namiocie imprezowym

Proste rozkładanie, doskonałe przedziały cenowe, gwarantujemy wysoką jakość i stabilność. 5 lat gwarancji, zapewniamy szybki transport. Sylwester - udana impreza z namiotami Hago

Jak co roku mamy u nas sylwestrową zabawę. Przecież musimy pamiętać miniony rok, ocenić nasze doświadczenia, sukcesy i szlachetnie powitać Nowy Rok. Chcemy przy takiej okazji spędzić te chwile w gronie rodziny lub przyjaciół. Zamiast w pomieszczeniach czy w restauracjach świetną alternatywą jest namiot imprezowy. W przypadku złej pogody, pochmurnego lub silnego deszczu, namiot imprezowy gotowy jest chronić gości przed tymi niekorzystnymi skutkami. Jeśli chodzi o warunki pogodowe, istnieje możliwość zakotwiczenia namiotu workami z piaskiem, aby zapewnić stabilność namiotu.

Nikt nie powinien czuć chłodu w namiocie imprezowym, dlatego idealnym wyborem jest grzejnik tarasowy. Są szybko gotowe do użycia, a ich regulacja temperatury jest bardzo prosta. Nie ma potrzeby dbania o grzejniki podczas długiego sylwestra. Promieniujące ciepło i widok płonącego ognia są dosłownie magiczne i tworzą relaks, na który można sobie pozwolić podczas długich zimowych nocy. Ciesz się odliczaniem ostatnich sekund starego roku w tej przytulnej atmosferze.

Wyposażenie namiotu imprezowego


Składane stoły, składane ławki lub krzesła Lifetime zabezpieczy firma HAGO. Plastikowe ławki mają plastikową część wypoczynkową ze stalowymi nogami. Są bardzo łatwe do przenoszenia i doskonale nadają się na imprezy gastronomiczne na świeżym powietrzu. Tak lekkie jak konstrukcja jest rozkładanie i składanie namiotu imprezowego, to kwestia sekund.

Strefa taneczna, bufet czy drink bar - wszystko to musi być wyposażone, aby goście czuli się doskonale i najedzeni. Dekoracja sylwestrowa, dmuchane balony, girlandy, konfetti czy sylwestrowa kolacja zapewnią doskonały efekt. W zależności od wielkości namiotu pod sufit można umieścić girlandy w różnych kolorach lub inne elementy dekoracyjne, które optycznie obniżą sufit namiotu. Kryształowo-perłowe dekoracje na obrusach z połyskującym tiulem na środku stołu tchną luksusem. Upuszczanie szczęśliwych lampionów - możesz pisać życzenia i wypuść je do nieba, które wyglądają niesamowicie.

Napoje i jedzenie -


przyjrzyjmy się tradycjom związanym z kolacją sylwestrową. Zazwyczaj posiłki podaje się jak w wigilię - zupa grzybowa lub zupa kapuściana o północy, paszteciki lub świąteczne sałatki. Do obiadu niewątpliwie zalicza się karp z sałatką ziemniaczaną. Do dań nadają się aperitif i miód pitny, a wraz z nadejściem Nowego Roku podawany jest szampan. Jako dziecko pamiętam, że przed głównym posiłkiem musieliśmy jeść opłatki z sokiem i czosnkiem. Sok miał charakteryzować się akceptowaniem dobrych rzeczy w życiu, a czosnek, że powinienem akceptować nawet te złe. Przyznam, że nie miałem z tym problemu, ale miałem więcej problemów z połączeniami smakowymi :)

Bez względu na zwyczaje i tradycje, wszystko zależy od menu ustalonego przez szefa kuchni, który z pewnością zastanawiał się nad wyborem doskonałej kuchni, która zadowoli kubki smakowe sylwestrowych gości.


DJ i muzyka


- rozrywka i muzyka to bardzo ważne czynniki. Niezależnie od tego, czy masz muzykę na żywo, czy DJ-ów na scenie na pewno zadba o najlepsze piosenki sylwestrowe. Dopełnią Sylwestra doskonałą atmosferą. Przy barze można słuchać ciszej muzykę, aby gością nie przeszkadzała w rozmowie.

Nadchodzi chwila, kiedy będziemy cieszyć się sylwestrowymi fajerwerkami z pokazem na najwyższym poziomie. Niezapomniany efekt dźwiękowy i świetlny, efektowne kieliszki z musującym szampanem - wszystko to sygnalizuje wielki koniec starego roku.