Wstecz

Składany stół w szkołach lub przedszkolach

Plastikowe stoły składane mają prostą, a jednocześnie bardzo stabilną konstrukcję. Po złożeniu są łatwe do przenoszenia, lekkie i łatwe w czyszczeniu - doskonały wybór dla każdego.

Dla wszystkich rodziców, dziadków i nauczycieli magiczny czas przedświąteczny kojarzy się również z różnymi wydarzeniami za bramami naszych szkół i przedszkoli.


Organizując przyjęcie bożonarodzeniowe, spektakl dla Mikołaja, koncert szkół artystycznych czy imprezy sportowe, każda szkoła powinna liczyć na dużą liczbę gości - rodziców, dziadków, ciocie i wujków, którym nie może zabraknąć na występach artystycznych czy sportowych. swoich dzieci. Wielu gości musi usiąść i trzeba zazwyczaj zapewniać im rozrywkę.


Na tego typu imprezach każda szkoła czy przedszkole będzie miała takie składane meble, które nie będzie trzeba pożyczać od lokalnego domu kultury i przenosić je za każdym razem w tę i z powrotem.

Równie ważnym czynnikiem przy wyborze mebli składanych jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Kupując stoły, krzesła i ławki należy również dobrze sprawdzić ich nośność. Najtańsze mają zwodniczą siłę materiału, a kiedy cięższy facet siada wtedy na takim plastikowym krześle, stojąc na śliskich płytkach, może łatwo znaleźć się na ziemi i zranić. Nie wspominając o tym, że pęknięty plastik może spowodować obrażenia.

Rozkładane stoły, krzesła i ławki z naszej oferty zajmą minimalną przestrzeń na terenie Twojej szkoły. Nie musisz wzywać wszystkich osób do manipulacji - wolontariuszy z okolicy, nauczyciel bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi meblami. Po zakończeniu nie ma problemu z przechowywaniem mebli, ponieważ są lekkie i nie zajmują dużo miejsca. Na najbliższej imprezie szkolnej masz wszystko, czego potrzebujesz.

Stoły składane wykonane z wysokiej jakości polietylenu są mocniejsze, lżejsze i trwalsze niż podobne meble drewniane. Są idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Składany stół posiada solidną stalową konstrukcję i nośność do 350 kg, co pozwoli na bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie nawet przy dużej liczbie gości, nogi wykonane są ze stali, a po złożeniu składane w plastikową płytę. Solidna rama jest zabezpieczona farbą proszkową i stanowi doskonałą podstawę dla stołu.

Stoły są dostarczane w trzech rozmiarach, a mianowicie 155x70 cm, 183x75 cm i 244x75 cm, ławki mają 183 cm długości.

Do stołów można również dokupić składane krzesła lub wysokie stoły barowe. Wyglądają dobrze w każdym miejscu, są łatwe w przenoszeniu i składaniu. Krzesła, stoły i stoły barowe są odporne na warunki atmosferyczne. Tworzywa sztuczne pod wpływem słońca nie zmieniają swojego koloru ani trwałości, nadają się do wnętrz jak i na zewnątrz. Dzięki nim możesz szybko i łatwo zabezpieczyć wystarczająco dużo miejsca w minimalnym czasie. Oferujemy również ławki składane, które idealnie pasują do projektów i rozmiarów stołów. Można ich używać do siedzenia przy stołach lub osobno na zewnątrz i wewnątrz.

Zaletą jest również konstrukcja składanych mebli. Praktyczny biały blat to uniwersalna podstawa na spotkania Bożonarodzeniowe, ale także na wszystkie inne imprezy organizowane przez szkołę. Nadaje się do każdego wnętrza szkolnego, ale także na imprezy plenerowe na początku lub na koniec roku szkolnego. Swoim designem tworzą przyjemną całość na różne okazje. Stoły barowe uzupełniają przestrzeń na napoje i przekąski.

Łatwa do mycia powierzchnia i szybkie składanie mebli pozwolą skrócić czas sprzątania po szkolnej imprezie. Mebel jest bardzo wytrzymały, ma dużą nośność i nadaje się do częstych manipulacji, dzięki czemu jest doskonałym pomocnikiem w każdej szkole.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze odpowiednich mebli dla Twojej szkoły lub przedszkola.