Wstecz

Ogrzewacz gazowy - doskonały wybór na mroźne zimowe dni

Grzejniki propan-butan na taras, balkon lub werandę są mocne, mobilne, łatwe w utrzymaniu. Właściwy wybór na każdą okazję.

Twój dom to miejsce, do którego zawsze lubisz wracać, czekasz na rodzinę, wspólne chwile i odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Niektórzy z nas siedzą na kanapie przed telewizorem z filiżanką czegoś dobrego w dłoni. Inni wolą spędzać wolny czas gdzieś na zewnątrz. Ponieważ nie zawsze można wybrać się na wycieczkę na łono natury, upiększamy i ulepszamy nasze balkony, loggie czy tarasy.

Jeśli również należysz do tej grupy, poznasz to uczucie, kiedy poświęcasz swój czas, finanse i energię na przeróbkę swojego kawałka natury, ale nie będziesz tego żałować. Wiesz, że Ty i Twoja rodzina będziecie mogli cieszyć się tym przytulnym zielonym miejscem stworzonym do relaksu, porannej kawy lub wieczornych rozmów przy winie.

Jedyne, co może przeszkadzać, to fakt, że czasami jest za zimno na naszym balkonie lub tarasie, aby po prostu tam usiąść. Często nawet ciepły koc i ciepła herbata nie pomogą. Więc lepiej nie wychodzić i musisz czekać całą zimę, wczesną wiosnę i późną jesień na czas, kiedy znów będziesz mógł napić się kawy na tarasie. Mimo wszystko czy chciałbyś cieszyć się swoim tarasem, balkonem lub werandą niezależnie od ostrego lipcowego słońca lub suchej jesiennej pogody lub pięknej słonecznej, ale mroźnej zimy.

Chcesz usiąść na tarasie i cieszyć się otaczającą przyrodą przy każdej pogodzie?

To może być rozwiązanie dla Ciebie grzejnik gazowy.Zanim kupisz, musisz obliczyć, co tak naprawdę chcesz ogrzać. Mniejszy i tańszy grzejnik gazowy wystarczy na mały taras lub werandę. Na przykład niektóre nie tylko działają słabo, ale nie zaleca się, aby działały w sposób ciągły. To tanie urządzenia przeznaczone na chłodniejsze letnie noce. Na całoroczne ogrzewanie trzeba zainwestować dużo więcej, szczególnie w miesiącach zimowych nie warto oszczędzać na jakości. Grzejniki gazowe nad elektrycznymi grzejnikami tarasowymi mają jedną ogromną zaletę: są mobilne, można je umieścić w dowolnym miejscu, bez konieczności ciągnięcia za przewody czy węże.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tarasowe grzejniki gazoweEtna maxi lub grzejnik tarasowy Pyramida maxi. Obydwa wolnostojące grzejniki gazowe są zawsze gotowe do użycia i posiadają prostą regulację mocy, dzięki czemu zawsze dbają o idealną temperaturę. Używając ich nie musisz się o nic martwić, po prostu ciesz się ich przyjemnym ciepłem. Wybór tych urządzeń grzewczych pozwoli również uniknąć brudu i dziwnego zapachu w domu, a oba są całkowicie ciche. Wszystko, co musisz zrobić, to namontować klasyczną bombe gazową, co wystarcza na ok. 12 godzin. Taras można ogrzać maxi grzejnikami do 23-25 ​​m2. W przypadku zadaszonego tarasu należy zapewnić odpowiednią wentylację. Oczywiście producenci pomyśleli również o bezpieczeństwie - standardem jest bezpiecznik termiczny, który zatrzymuje dopływ gazu w przypadku wygaśnięcia pożaru.

Grzejnik tego typu właściciel domu rodzinnego z tarasem lub werandą zyska wartość swojej nieruchomości i większej powierzchni mieszkalnej praktycznie przez cały rok. Tarasowe gazowe grzejniki zapewniają całoroczne wykorzystanie przestrzeni, w której rzadko przebywałeś zimą. Można np. gotować lub bawić się na świeżym powietrzu, kibicować z przyjaciółmi, spotkać się z rodziną.

Jednocześnie grzejniki stanowią dekoracyjne oświetlenie i tworzą atrakcyjną atmosferę. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu są prawdziwym dodatkiem do każdego tarasu. W domu jednorodzinnym można je łatwo przenosić w dowolne miejsce, dzięki dodatkowym kółkom. Posłużą Ci na rodzinne posiedzenie i na większe przyjęcie w ogrodzie. Nie musisz wcześniej myśleć o grzejniku ani go w żaden sposób przygotowywać, wystarczy go włączyć po ostygnięciu.

Dzięki tym grzejnikom gazowym przedłużysz sezon w swoim ulubionym miejscu o kilka miesięcy i będziesz mógł cieszyć się chłodniejszymi dniami i wieczorami bez odwiecznej walki z zimnem.


Chętnie doradzimy, zadzwoń lub napisz...

Team Hago