Namioty imprezowe całoroczne

Exclusive ALU
2 597 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Namioty imprezowe całoroczne o wymiarach 2x2m dają wiele możliwości zastosowania. Ten model i rozmiar jest popularny wśród sprzedawców detalicznych na rynkach. Może być również używany w ogrodzie, zapewni wystarczającą ilość miejsca do przechowywania narzędzi ogrodniczych. Plandeki są wodoodporne, namioty imprezowe całoroczne można zamknąć czwartą ścianą.

Konstrukcja namiotu ogrodowego wykonana jest z wytrzymałego aluminium, co gwarantuje długą żywotność nawet przy częstszym użyciu. Prawidłowo zakotwiczona konstrukcja wytrzymuje siłę wiatru do 55 km / h. Sześciokątne profile nóg zapewniają maksymalną stabilność namiotu. Cała konstrukcja jest o jedną trzecią lżejsza w porównaniu do stali. W tym przypadku zasada, że ​​im cięższy tym lepszy nie płaci. Do wiodących właściwości aluminium należy niska waga, jest ono nierdzewne, nie jest wymagana żadna obróbka powierzchni.

Istnieje możliwość zamówienia namiotu ogrodowego w ośmiu różnych kolorach. Plandeki nie blakną, są odporne na promieniowanie UV. Są doskonale dopasowane do konstrukcji, są naciągnięte na namiot dzięki precyzyjnemu szyciu na rozmiar. Do produkcji użyto włókna poliestrowego. Wewnętrzna strona plandek wykonana jest z materiału PVC, który gwarantuje wodoodporność. Woda nie ma szans przedostać się przez klejone podwójne szwy. W opakowaniu znajdują się trzy solidne ściany boczne, które w razie potrzeby można również wykorzystać indywidualnie.

5-letnia gwarancja konsumencka to gwarancja jakości towaru. W przypadku uszkodzenia konstrukcji oferujemy klientom bezpłatne części zamienne. Części namiotu ogrodowego są przykręcane, wymiana uszkodzonej części trwa kilka sekund. Prawidłowe użytkowanie i zakotwiczenie namiotu zwiększa jego żywotność. Kotwiczenie namiotu jest ważne, trzeba go zakotwiczyć nawet w przypadku braku wiatru czy pięknej pogody. 

Pakiet namiotu obejmuje: ekskluzywną aluminiową konstrukcję, poszycie dachowe, trzy solidne ściany boczne, śledzie, torba transportowa na plandekę, torba transportowa na konstruckję. Do namiotu można zamówić akcesoria takie jak czwarta ściana z drzwiami, worki z piaskiem do zakotwiczenia, markiza i wiele innych praktycznych akcesoriów.


Oceny klientów

49 oceny, 4.8/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namiot ogrodowy model ekskluzywny aluminiowy do częstego użytku przy wietrze do 60 km / h!
 • Namiot zawiera: wodoodporny dach i 3 oddzielne ściany na zamki błyskawiczne, solidną konstrukcję + 8 śledzi, płócienną torbę i rękaw ochronny na konstrukcję
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 1,1 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Wymiary rozłożonego namiotu 155x30x30cm.
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Regulacją sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm.
 • Podłoga namiotu: 195x195cm (3,8 m²)
 • Waga 23 kg.