Namioty gastronomiczne

Exclusive ALU
4 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Namioty gastronomiczne o wymiarach 3x4,5m jeden z najlepszych na rynku. Stosunkowo duży rozmiar namiotu z praktycznym mechanizmem nożycowym jest szczególnie popularny wśród właścicieli ogrodów i organizatorów mniejszych uroczystości. Namioty gastronomiczne nadają się na uroczystości rodzinne, a wieloosobowa rodzina może wygodnie zmieścić się pod namiotem. Pomimo rozmiarów namiot jest łatwy w rozkładaniu, rozłożyć go może jedna osoba.

Aluminium jest obecnie najczęściej używanym materiałem. Spośród innych metali wyróżnia się niezrównanymi właściwościami. Podczas produkcji zastosowaliśmy również anodowane aluminium w połączeniu z nylonowymi złączami. Połączenie tych dwóch materiałów stworzyło naprawdę wytrzymały namiot, który należy do najlepszych na rynku. Namiot nadaje się do częstego użytkowania na zewnątrz i wewnątrz.

Plandeki wodoodporne tkane z tkaniny oxford z wewnętrzną warstwą PVC zapewnią maksymalną ochronę. Ściany boczne i poszycie dachu są w 100% wodoodporne. Do czyszczenia wystarczy użyć czystej wody. W przypadku silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnego detergentu. Agresywne środki i wybielacze mogą trwale uszkodzić plandeki. Podczas przechowywania plandeki muszą być odpowiednio wysuszone, w przeciwnym razie na powierzchni plandek może pojawić się pleśń.

Wszystkie części namiotu reklamowego są wymienne. Przeguby są skręcane, co ułatwia pracę przy wymianie uszkodzonej części. Konstrukcja namiotu wytrzymuje odpowiednie zakotwienie wytrzymuje siłę wiatru do 55 km / h. Docenisz wyrafinowany system nożycowy altany w sytuacji, gdy konieczne jest szybkie złożenie namiotu. Taka sytuacja może mieć miejsce przy nadejściu niespodziewanej burzy, gdzie siła wiatru w porywach przekracza 55 km / h. Namiot musi być zakotwiczony niezależnie od warunków pogodowych.

Czy musisz być widoczny wśród wystawców na wystawie? Zrobimy dla Ciebie namiot według Twojego pomysłu. Logo Twojej firmy wydrukujemy bezpośrednio na płótnie Twojego namiotu. Otrzymasz doskonałe narzędzie reklamowe, dzięki któremu możesz zaprezentować swoje usługi lub sprzedać swój towar. Szkoda byłoby nie skorzystać z tej opcji. Potencjalnym klientom przypadnie do gustu profesjonalny namiot reklamowy. Bądź o krok przed konkurencją.


Oceny klientów

41 oceny, 4.9/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namiot reklamowy model ekskluzywny aluminiowy do częstego użytku przy wietrze do 60 km / h!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 8 śledzi i rękaw ochronny. Akcesoria opcjonalne: 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapinane na rzep.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 1,1 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Wymiary rozłożonego namiotu 155x45x30cm.
 • Podłoga namiotu: 300x450cm (13,5 m²)Podłoga namiotu: 290x430cm (12,4 m²)
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Waga 39 kg.