Namioty do ogrodu

Exclusive ALU
3 597 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Wśród najlepiej sprzedających się i najpopularniejszych wymiarów jest zdecydowanie namiot ekspresowy 3x3m. Jeśli potrzebujesz szybko przykryć jakieś miejsce, użyj namioty do ogrodu o konstrukcji nożycowej. Konstrukcje namiotów zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o częstym składaniu i rozkładaniu. Możesz go używać w domu do celów prywatnych, ale nadaje się również do użytku profesjonalnego.

Zależy nam na produkcji komponentów. Zastosowano materiały najwyższej jakości. Aluminiowa konstrukcja charakteryzuje się niską wagą, szczegółowym wykonaniem, sztywnością. Patenty samozamykające ułatwiają rozłożenie namiotu. Nylonowe łączniki łączące poszczególne części konstrukcji są odporne na pękanie, uderzenia, odkształcenia. W przypadku uszkodzenia wymiana poszczególnych części jest łatwa.

Gęsto tkane plandeki powlekane PVC są wodoodporne i odporne na promieniowanie UV. Do wyboru osiem kolorów. Plandeki mocowane są pętelkami do konstrukcji namiotu. Narożniki namiotów wyposażone są w metalowe oczka, które służą do dodatkowego zakotwienia namiotu. Ściany namiotów mocowane są na całym obwodzie rzepem o grubości 5 cm do plandeki dachowej. Ponieważ ściany są indywidualne, możesz z nich korzystać w razie potrzeby. Namioty do ogrodu można zamknąć tylko częściowo lub całkowicie za pomocą czwartej ściany.

Pięcioletnia gwarancja konsumencka to korzyść, którą otrzymasz kupując namiot. Przez pierwsze dwa lata od zakupu dostarczymy Ci bezpłatnie części zamienne do budowy. Zobacz regulamin, aby uzyskać więcej informacji. Aby uzyskać dostęp do części zamiennych, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej.

Czy chciałbyś mieć oryginalny, niepowtarzalny namiot? Zajmujemy się również produkcją poligraficzną. Możesz nadrukować namiot według własnych pomysłów. Nadruki wykonujemy w technologii prasowania i sublimacji. Wystarczy, że prześlesz nam swój pomysł i grafikę w wymaganym formacie, a my od razu przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową i wydrukujemy wizualizację.


Oceny klientów

62 oceny, 4.9/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zamówić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namioty ekspresowe model ekskluzywny aluminiowy do częstego użytku przy wietrze do 60 km / h!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 8 śledzi i rękaw ochronny. Akcesoria opcjonalne: 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapinane na rzep.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 1,1 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Wymiary rozłożonego namiotu 155x30x30cm.
 • Podłoga namiotu: 290x290 cm (8,4 m²)
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Regulacja sufitu : 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm.
 • Waga 33 kg.