Namioty cateringowe

Exclusive ALU
3 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Namioty cateringowe o planie prostokąta można rozłożyć w wybranym miejscu w ciągu kilku sekund. Zapewni wystarczająco dużo miejsca dla mniejszej rodziny. Można go również wykorzystać na wystawach, jako stoisko sprzedażowe lub jako zadaszenie nad piaskownicą lub basenem dla dzieci.

Nożycowy system konstrukcji gwarantuje szybkie i łatwe rozłożenie namiotu. Podczas rozkładania nie jest konieczne użycie siły fizycznej, może go rozłożyć jedna osoba bez użycia narzędzi. Elementy konstrukcyjne są połączone nylonowymi złączami. Połączenia nylonowe są znacznie lepsze niż zwykłe połączenia stalowe. Połączenia stalowe wyginają się odkształcają się, nie dzieje się tak w przypadku nylonu. Wysokiej jakości nylon jest odporny na uderzenia, nie można go odkształcać, zginać. Podczas testów na złączach pojawiła się brutalna siła, duża waga, nienaturalna temperatura. Ten materiał wytrzymał we wszystkich kierunkach.

Gęsto tkana tkanina poliestrowa zapewniająca bezpieczeństwo pod namiotem z warstwą PVC. Plandeki są oczywiście wodoodporne. Naprężone części plandek, w których struktura styka się bezpośrednio z tkaniną, są wzmocnione. Szycie jest podwójne i klejone. Oczywiście plandeki są również odporne na promieniowanie UV. Po latach użytkowania plandeka zużywa się. Jeśli chcesz ożywić swój namiot, a konstrukcja jest bez zarzutu, możesz zamówić plandeki do namiotu w rozsądnych cenach. Nie ma konieczności kupowania całego namiotu.

Do produkcji namiotu użyto najwyższej klasy komponentów. Grubość profili waha się od 1,2 mm do 5 mm w zależności od części. Profile wewnętrzne są wzmocnione, ważna jest grubość materiału, a nie średnica zewnętrzna. Połączenia są skręcane i łączone za pomocą złączek nylonowych. Zapewniamy bezpłatne części do konstrukcji. Wymiana części jest łatwa, poradzisz sobie z nią bez komplikacji.

Namioty cateringowe są wszechstronne. Nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Podczas transportu namiotu docenisz mechanizm nożycowy. Możesz wygodnie przenieść złożony namiot w wybrane miejsce w bagażniku samochodu. Nie zajmuje też dużo miejsca podczas przechowywania. Plandeki można przechowywać oddzielnie od konstrukcji.


Oceny klientów

62 oceny, 4.8/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namiot handlowy model ekskluzywny aluminiowy do częstego użytku przy wietrze do 60 km / h!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 8 śledzi i rękaw ochronny. Akcesoria opcjonalne: 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapinane na rzep.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 1,1 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Wymiary rozłożonego namiotu 155x45x30cm.
 • podłoga namiotu: 200x300cm (6 m²)
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm.
 • Waga 31 kg.