Namiot weselny

Super ALU
3 097 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Niezwykle praktyczny namiot weselny z solidną aluminiową konstrukcją i ekonomiczną wagą chroni Twoje plecy. Przy produkcji super aluminium zastanawialiśmy się jak wykonać naprawdę lekki namiot, którego właściwości predysponują go do stosowania na zewnątrz i we wnętrzach. Ponieważ ten namiot jest lekki, musi być dobrze zakotwiczony, na co służą śledzie w cenie lub worki z piaskiem na piasek, które znajdziesz w akcesoriach.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych namiotów, także na tym namiocie nożycowy o wymiarach 3 x 3 m można zrobić nadruk, tworząc namiot weselny.Taki namiot przyciągnie klientów, a Twoja sprzedaż czy prezentacja będzie łatwiejsza. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie, a już w ciągu kilku godzin otrzymasz wizualizację i ofertę cenową.

Nożycowy system aluminiowej konstrukcji umożliwia rozstawienie namiotu w kilka sekund bez skomplikowanego montażu i narzędzi. Jeśli dodamy do tego niewielką wagę, jaką ma ten model, okaże się, że rozłożyłeś namiot bez wysiłku.

Dach na konstrukcji jest dobrze naciągnięty, co ułatwia odprowadzanie wody deszczowej. Dach jest oczywiście wodoodporny, a dodatkowo na fugi zastosowaliśmy taśmę, która stanowi drugie zabezpieczenie zaraz po wodoodpornej spoinie. Tkanina, której użyliśmy do namiotu, jest ponadstandardowa dla tej klasy namiotów, które będą trwać. Tkanina poliestrowa z warstwą PVC jest wodoodporna i zapewni wspaniały chłód. Mocowanie do konstrukcji namiotu jest szybkie i sprawnie rozwiązane za pomocą rzepów równomiernie rozmieszczonych na całym obwodzie. Powiększyliśmy elementy ochronne, aby zapobiec ścieraniu się aluminium o tkaninę.

Ściany są zawsze oddzielne z każdej strony, w opakowaniu znajduja się 3 pełne ściany. Jeśli chcesz zamknąć namiot, po prostu kup ścianę w akcesoriach na naszej stronie internetowej. Taka ściana zamykająca ma drzwi i okno z roletą. Mocowanie do namiotu jest również łatwe za pomocą rzepów na prawie całym obwodzie ściany i dachu. Części konstrukcji i serwis za darmo!


Oceny klientów

42 oceny, 5/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 śledzi i rękaw ochronny.
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i dobre wykonanie.
 • Namioty ogrodowe - model Super aluminium do sporadycznego użytkowania przy sile wiatru do 50km / h!
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund
 • Rozmiar złożonego namiotu to 155x25x25cm.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 0,9 mm i więcej. Konstrukcja jest optycznie smuklejsza i lżejsza.
 • Waga 28 kg.
 • Pozdłoga namiotu: 290x290 cm (8,4 m²)