Namiot sprzedażowy


Wstecz
Szybkie dostarczenie. Szeroka gama namiotów nożycowych, przystępne ceny, 5 lat gwarancji, doskonała stabilność, wysoka jakość.

 vcvW dzisiejszych czasach stworzenie sklepu internetowego to prosta sprawa. Istnieje wiele witryn, które poprawiły instrukcje, a tym samym wyjaśniły, jak założyć sklep internetowy. Nie potrzebujesz techników, informatyków, programistów, oraz nie musisz tracić pieniędzy za webhosting. Dodajesz produkty, wgrywasz zdjęcia i publikujesz stronę. Może się nawet okazać, że ukrywa się w tobie prawdziwy projektant stron internetowych.


Pierwszą rzeczą jest oczywiście pomysł. Pomysł, który jest realistyczny i może odnieść sukces. Następnie należy wziąć pod uwagę na przykład miejsce pracy. Zaczynasz i rozważasz swoje opcje. Jako firma rozszerzyliśmy nasz potencjał i wzbogaciliśmy nasze doświadczenie o wysokiej jakości produkty.


Teraz możemy zobaczyć, co możemy Ci zapewnić. Specjalizujemy się w namiotach sprzedażowych . Do dyspozycji są namioty o konstrukcji stalowej, namioty imprezowe, pawilony ogrodowe. Mamy do wyboru dwie opcje: Super i Ekskluzywna. Zaskoczy Cię wytrzymałość konstrukcji, która jest lekka, a jednocześnie wytrzymała. Docenisz stabilność, która jest bardzo ważna w przypadku niespodziewanych zmian pogody. Namiot składany chroni przed promieniami UV, deszczem, ale także silniejszym wiatrem. Ściany - plandeki wykonane są z gęstej tkaniny, która dzięki impregnacjom jest trwała i wodoodporna.

Konstrukcja stalowa charakteryzuje się zastosowaniem termoplastycznej farby proszkowej. Z tego powodu ma matowy pastelowy efekt i nieskazitelny wygląd. Doskonałą zaletą jest odporność na korozję i ścieranie.

Oferujemy plandeki w różnych kolorach: niebieskim, pomarańczowym, białym, zielonym, czarnym, beżowym, żółtym i czerwonym. Możesz wybierać spośród wielu odpowiedni dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz namiotu do użytku prywatnego czy zawodowego, jesteśmy gotowi. Radzę wybrać najlepszą opcje dla siebie. W przypadku złożenia zamówienia do godziny 12.00. to przewidywana dostawa towaru w ciągu 48 godzin.

Kupując namiot HAGO otrzymujesz 5-letnią gwarancję, co oznacza, że ​​jeśli będziesz potrzebować części zamiennych do konstrukcji, zadbamy o Twój namiot.


W przypadku ochłodzenia nasza firma oferuje grzejniki tarasowe.Żadne dokładanie drewna albo wybieranie popiołu. Nie ma potrzeby dbania o grzejniki gazowe podczas pracy, a także niewielka konserwacja jest bardzo dużą zaletą. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małego grzejnika stołowego, czy ogrzać większy obszar, taki jak namiot lub taras. Małe grzejniki charakteryzują się łatwym transportem, a większe wyposażone są w kółka, dlatego transport jest łatwy.Duża powierzchnia grzewcza grzejników gazowych tarasowych ogrzewa wystarczająco duże przestrzenie i dlatego jest integralną częścią każdej restauracji z miejscami do siedzenia na zewnątrz. Chcesz usiąść na tarasie przy filiżance gorącej herbaty, ciesząc się urokiem zimowej scenerii? Dzięki grzejnikom gazowym ta magiczna chwila stanie się dla Ciebie rzeczywistością.

Jak Państwo zauważyli, naszym klientom możemy zapewnić produkty, które mogą być używane przez cały rok.