Namiot okolicznościowy

Exclusive stal
2 597 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Najlepszy wybór do celów sprzedażowych na targach i terenach wystawienniczych. Od dawna obserwujemy zwiększone zainteresowanie wystawców namiotem sprzedażowym składanym o wymiarach 2x3m. Ponieważ namiot okolicznościowy zajmuje mniej miejsca w środku (2 m), mniej płacisz za targ. Zaletą jest to, że strona prezentacyjna nadal będzie miała 3m, a także namiot okolicznościowy 3x3m, za który zapłacisz o 30% wyższy czynsz w centrum wystawienniczym. Zasada na terenach targowych jest nieubłagana, im większa strona prezentacyjna przedsiębiorcy, tym większe prawdopodobieństwo sprzedaży towaru.

Ponadto stalowa konstrukcja Exclusive jest solidna, stabilna i mocna, więc nie musisz martwić się o prezentacje lub towary do sprzedaży. Przy silnym wietrze i odpowiednim miejscu do cumowania, poczujesz komfort, którego nie da się powstrzymać, gdybyś kupił tańsze namioty na rynku. Nie tylko Ty, ale także klienci docenią ten komfort stabilności i szybkiego demontażu. Wysokiej jakości niebieski kolor ramki chroni przed korozją i nadaje sprzedaży obraz.

My posiadamy szeroki wybór kolorów namiotów, które znajdziesz na tkaninach poliestrowych najwyższej jakości. Namiot jest wodoodporny i posiada podwójną ochronę przed przeciekaniem. W cenie namiotu są zawsze 3 ściany i jeśli chcesz zamknąć namiot niemal hermetycznie za pomocą czwartej ściany z drzwiami i oknem, możesz ją dokupić osobno na naszej stronie.

Dachy i ściany zostały zaprojektowane tak aby namiot wyglądał luksusowo, co jest w pełnym kontraście do mniej atrakcyjnych namiotów na wystawach, które w miarę możliwości oszczędzają na kosztach produkcji. Nawet najlepszy produkt na świecie musi być odpowiednio zapakowany, a namiot zabezpieczy produkty które są na sprzedaż. Wejdź w nową dekadę, dokonując właściwego wyboru, śledź trendy sprzedaży i odnieś sukces!

Aby uzyskać maksymalny szczyt Twojej promocji również robimy nadruk na namiotach z logo, tekstem itp. Stworzy to stanowisko reklamowe, które zachwyci klienta.  Części konstrukcji i serwis za darmo! 5-letnia gwarancja dla konsumenta to ponadstandard, na który nas stać.


Oceny klientów

62 oceny, 4.9/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namiot składany ze stali model Exclusive do ekstremalnych zastosowań przy wietrze do 60 km / h!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 śledzi i rękaw ochronny.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Konstrukcja: profile stalowe o grubości wewnętrznej 1 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • System nożycowy z połączeniami śrubowymi z wysokogatunkowej stali z patentami samoblokującymi na nogach w kształcie sześciokąta.
 • Drogie złącza nylonowe z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) z lepszymi właściwościami niż połączenia ze stopu i stali. Złącza zapobiegają grzechotaniu przy silnym wietrze.
 • Wymiary rozłożonego namiotu 155x45x30cm.
 • Půdorys stanu: 195x290cm
 • Waga 37 kg.
 • Regulacja sufitu oferuje 4 poziomów wysokości: 175, 185, 195, 205 cm.