Namiot ogrodowy 4x4m

Premium ALU
4 747 PLN Cena zawiera VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot ogrodowy 4x4m składany 4x4m został opracowany specjalnie z myślą o wysokich wymaganiach i długotrwałym użytkowaniu. Namioty promocyjne mogą być indywidualnie zadrukowane na całej powierzchni z autentycznymi zdjęciami lub motywami lub logo i napisami. Staną się oryginalnym elementem reklamowym. Dzięki namiotom promocyjnym przyciągniesz uwagę klientów, przyczyniając się w ten sposób do skutecznego marketingu i widoczności swojej firmy. Przy rozmiarze 4x4m otrzymujesz ogromną powierzchnię reklamową.

Nowoczesny design, stabilność i łatwa konserwacja to decydujące czynniki przy wyborze namiotu promocyjnego. Stabilna aluminiowa konstrukcja gwarantuje, że nieprzewidywalna pogoda nie zakłóci prezentacji Twojego produktu lub firmy. Konstrukcja wytrzymuje silne podmuchy wiatru, zimno czy wahania temperatury. Aluminium nie rdzewieje i dlatego nadaje się nie tylko do prezentacji w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz. Sześciokątne profile gwarantują najwyższą stabilność i odporność na pękanie. Wytrzymują wiatr do 70 km / h, co jest w stanie wytrzymać ekstremalne warunki.

Plandeki wodoodporne mają wysoką ochronę UV. Zachowują swój kolor nawet przy intensywnym użytkowaniu przez cały rok. Nawet jeśli meteorolodzy zgłoszą piękny słoneczny dzień, ich prognoza może się bardzo szybko zmienić. Namiot ogrodowy 4x4m chroni przed deszczem i wiatrem. W ten sposób Twoja prezentacja nie będzie musiała się kończyć z powodu złej pogody. Dzięki wysoce skutecznemu poliestrowi odpornemu na zabrudzenia konserwacja plandek jest łatwa.

Drukujemy na dwa sposoby: naprasowanki i sublimacja. W druku sublimacyjnym / CMYK namiot jest drukowany przed jego uszyciem. Motyw jest naniesiony bezpośrednio na materiał. To jest nadruk na całej powierzchni. Proces produkcji sublimacji trwa 2-3 tygodnie. Naprasowanki wykonuje się w następujący sposób: w folii wycina się logo lub napis, a następnie naprasowuje się motyw na płótno. Proces produkcji trwa 2-3 dni robocze. Do produkcji wymagana jest grafika wektorowa. Nasz zespół z działu grafiki przygotuje dla Ciebie wizualizację i doradzi, która metoda nadruku będzie dla Ciebie odpowiednia.

Ponieważ materiał może się zużywać po długim okresie użytkowania, myślimy głównie o praktyczności i wymianie części konstrukcji, które przez  dajemy gratis. 5-letnia gwarancja to gwarancja, że ​​nabyłeś produkt wysokiej jakości i otrzymałeś oryginalny baner reklamowy poprzez wydruk.


Oceny klientów

68 oceny, 4.9/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namiot promocyjny 4x4m, model premium z aluminium do intensywnego użytkowania przy wietrze do 70 km / h!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 12 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 1,8 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Wymiary złożonego namiotu 200x35x35cm.
 • Podłoga namiotu: 400x400cm (16 m²)
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm.
 • Waga 56 kg.