Namiot na imprezy

Super ALU
3 597 PLN Cena zawiera VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot na imprezy aluminiowy super jest najwygodniejszym z naszych namiotów. Jego niewielka waga oszczędza siły niezbędne do innych celów biznesowych. Towary, które sprzedajesz, są bardziej widoczne, ponieważ namiot na imprezy ma otwarty bok o długości 430 cm bez podziału środkowej nogi, tak jak w przypadku namiotów 3x6m i 4x8m. Nie potrzebujesz narzędzi ani instrukcji do składania.

Po prostu rozłóż namiot, zabezpiecz kilkoma bezpiecznikami, a namiot stanie. Ponieważ jest lekki, więc praktycznie każdy może go rozłożyć bez wysiłku.

Aluminiowa konstrukcja jest lekka, a każdy profil ma maksymalnie 3 śruby, co ułatwia serwis, w przypadku uszkodznia konstrukcji np. wandalizm. Części konstrukcji i serwis za darmo! (więcej informacji w warunkach sprzedaży). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i testom, niektóre części konstrukcji zmniejszyliśmy, a inne wzmocniliśmy. Dlatego namiot jest bardzo lekki i wytrzymały.

Plandeki to podstawa każdego namiotu jak i konstrukcji. Ich głównym zadaniem jest tworzenie suchego miejsca, cienia oarz spokoju. Nieprzemakalność rozwiązaliśmy wysokiej jakości łączeniami zszywanymi, które również podkleiliśmy taśmą. Cień zapewnia wysokiej jakości tkanina poliestrowa z dodatkową warstwą PVC. Tkanina jest jedną z najlepszych w swojej kategorii cenowej. Spokojne miejsce tworzą ściany, przez które nie przejdzie wiatr ponieważ nie ma tam szpar.

Wiatr nie ma szans. Po zastosowaniu 3 solidnych ścian powstanie prywatne spokojne miejsce, ale i miejsce bez przeciągów. Ściany mocowane są do dachu i nóg za pomocą rzepów. Jest to bardzo szybkie i łatwe mocowanie bez połączeń. Jeśli chcesz całkowicie zamknąć namiot, możesz dokupić czwartą ścianę, która czeka na Ciebie w akcesoriach na stronie. W ścianie zamykającej znajdują się drzwi i okno z roletą. Na namiocie można również zrobić nadruk z reklamami. Przygotujemy dla Państwa ofertę wizualną i cenową zgodnie z Państwa życzeniem.


Oceny klientów

42 oceny, 4.8/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiocie można wykonać nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 śledzi i rękaw ochronny.
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i dobre wykonanie.
 • Namioty ogrodowe - model Super aluminium do sporadycznego użytkowania przy sile wiatru do 50km / h!
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby to tylko 40 sekund!
 • Rozmiar po złożeniu 155x35x25cm.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 0,9 mm i więcej. Konstrukcja jest optycznie smuklejsza i lżejsza.
 • Waga 35 kg.
 • Plan podłogi: 290x430cm (12,4 m²)