Namiot imprezowy z wyposażeniem


Wstecz
Do użytku przez cały rok. Kompletne wyposażenie namiotu imprezowego, nie musisz szukać kolejnych firm. Wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne u nas

Namiot na przyjęcie

Doskonałym wyborem na firmowe imprezy odbywające się na zewnątrz jest właśnie namiot eventowy. Zapewnia doskonałe zadaszenie oraz ochronę przed nagłymi burzami deszczowymi lub intensywnym słońcem. Ze względu na kilka wad związanych z wynajmem namiotów, zalecamy zakup. Namioty eventowe można wykorzystywać przez długi czas i zajmują naprawdę niewiele miejsca do przechowywania. Najbardziej praktyczną cechą namiotu eventowego jest jego elastyczność. Namiot można używać przez cały rok. 


Zastosowanie w okresie zimowym


Podczas jesiennych i zimowych miesięcy namioty eventowe są wykorzystywane na wystawach, sprzedaż towarów na jarmarkach bożonarodzeniowych, ale także do organizacji imprez. Zimą namiot można ogrzewać przy użyciu grzejników lub termometrów.  Grzejniki mają również doskonałe zastosowanie do poprawienia komfortu podczas zimowego siedzenia na tarasie, delektując się gorącą herbatą i obserwując opadające płatki śniegu. Tę chwilę bez uczucia zimna umili właśnie gazowe promienniki ciepła. Produkty te znajdują zastosowanie nie tylko do ogrzewania przestrzeni namiotu podczas ogrodowej imprezy lub sylwestra, ale sięgają po nie także właściciele restauracji, którzy chcą przyciągnąć większą liczbę klientów.  Właściciele restauracji, korzystając z grzejników, jednocześnie wydłużają sezon o kilka tygodni. 

Dostępne są kolumnowe gazowe grzejniki, które służą do ogrzewania przestrzeni otaczającej. Potrafią one ogrzać przestrzeń nawet na odległość do 8 metrów. Dlatego nadają się one do umieszczenia na tarasach restauracji lub w ogrodach. Bardzo interesujący wygląd ma kolumnowy grzejnik w kształcie piramidy. Wyposażony jest w pionowy, podłużny palnik, który znajduje się za osłoną.  Jeśli potrzebujesz ogrzać mniejszą przestrzeń, dostępne są modele stołowe. Łatwo je przytwierdzisz do stołu i butli z gazem. Zastosowanie w okresie letnim


Podczas wiosennych i letnich miesięcy namiot eventowy ma szerokie zastosowanie.  W przypadku deszczu i wiatru można zamknąć wszystkie cztery ściany, aby chronić się przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i zimnem. Ponieważ boczne ściany łączą się za pomocą suchego zamka błyskawicznego, można je całkowicie usunąć i cieszyć się kwitnącą wiosną i wschodzącym słońcem. Namiot można dostosować do własnych pomysłów i potrzeb, dzięki czemu zawsze masz inny styl. Bez względu na to, czy to urodziny, grillowa impreza, przyjęcie weselne czy zadaszenie samochodu.

Podczas organizacji imprez ważne jest także zapewnienie miejsc do siedzenia. Składane stoły, ławki i krzesła charakteryzują się prostym rozłożeniem, wysoką stabilnością i jakością. Są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego z metalową konstrukcją. Wykonane są z wytrzymałego polietylenu z antypoślizgową powierzchnią. Pod wpływem słońca nie zmieniają koloru ani trwałości. Transport jest bardzo prosty, produkt można łatwo złożyć na pół i dzięki uchwytowi łatwo przeniesiesz go. 

Stoły i ławki można wykorzystać jako zestawy do picia piwa, a krzesła podczas organizacji wesel. Ponieważ są białe, prezentują się neutralnie i nadają się na każdą okazję. 


Namioty eventowe są dostępne z konstrukcją stalową lub aluminiową. W zestawie znajduje się konstrukcja, plandeka dachowa, boczne ściany i kołki. Rozłożenie jest bardzo proste dzięki systemowi nożycowemu i zajmuje tylko 40 sekund. Wodoszczelne plandeki są standardem. Oferujemy 5-letnią gwarancję i serwis przez pierwsze 2 lata wraz z darmowymi częściami zamiennej konstrukcji. 


Namioty eventowe z wyposażeniem. Wszystko otrzymasz w jednym miejscu.