Wstecz

Namiot imprezowy z wyposażeniem

Do użytku przez cały rok. Kompletne wyposażenie namiotu imprezowego, nie musisz szukać kolejnych firm. Wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne u nas

Doskonałym wyborem na imprezy firmowe odbywające się w plenerze jest namiot imprezowy. Zapewnia doskonałe zadaszenie, a także sposób na ochronę przed nagłymi ulewami czy też przed silnym światłem słonecznym. Ze względu na kilka negatywów związanych z wynajmowaniem namiotów zalecamy zakup. Namiot imprezowy możesz używać na dłuższą metę i będzie zajmował naprawdę mało miejsca. Najbardziej praktyczną rzeczą na przyjęciu jest jego elastyczność. Z namiotu można korzystać przez cały rok.


Użyj w okresie zimowym


, jesienią i w miesiącach zimowych służy do wystaw, sprzedaży towarów na jarmarkach Bożonarodzeniowych, ale także do organizacji przyjęć. Zimą namiot można ogrzewać grzejnikami. Grzejniki mają również doskonałe zastosowanie w zimowe wieczory aby przebywanie na tarasie było przyjemne,wypij gorącą herbatę i zrelaksuj się, patrząc na spadające płatki śniegu. Tę chwilę bez uczucia zimy umilą grzejniki gazowe. Możesz użyć ten produkt nie tylko do ogrzania przestrzeni namiotowej podczas ogrodowej imprezy sylwestrowej, ale także właściciele restauracji, którzy chcą zdobyć więcej klientów. Jednocześnie właściciele restauracji wykorzystają grzejniki, aby przedłużyć sezon o kilka tygodni.

Do ogrzewania otoczenia dostępne są grzejniki gazowe. Mogą ogrzać przestrzeń do 8 metrów. Dlatego nadają się do umieszczenia na tarasach w restauracjach czy ogrodach. Grzejnik kolumnowy w kształcie piramidy ma bardzo ciekawy wygląd. Wyposażony jest w pionowy wydłużony palnik, który znajduje się za kratką ochronną. Modele stołowe są dostępne, gdy potrzebujesz ogrzać mniej miejsca. Wystarczy przymocować je do stołu i butli LPG.


Użyj w okresie letnim


W miesiącach wiosennych i letnich namiot imprezowy ma szeroki zakres zastosowań. W przypadku deszczu i wiatru możesz zamknąć wszystkie cztery ściany dzięki czemu jesteś chroniony przed złą pogodą i zimnem. Ponieważ ściany boczne są połączone rzepami, można je całkowicie zdjąć i cieszyć się kwitnącą wiosną i wschodzącym słońcem. Namiot możesz łączyć według własnych pomysłów i potrzeb, dzięki czemu zawsze będziesz miał inny styl. Niezależnie od tego, czy są to przyjęcia urodzinowe, przyjęcia przy grillu, przyjęcia weselne czy zadaszenie samochodu.

W przypadku organizowania uroczystości warto pomyśleć również o siedzeniu. Składane stoły, ławki i krzesła charakteryzują się prostym rozkładaniem oraz dużą stabilnością i jakością. Są plastikowe z metalową konstrukcją. Wykonane są z bardzo wytrzymałego polietylenu z antypoślizgową powierzchnią. Nie zmieniają swojego koloru ani trwałości pod wpływem słońca. Transport to bardzo prosta sprawa, towar można złożyć na pół i łatwo przenosić dzięki uchwytowi.

Stoły i ławki mogą służyć jako zestawy do piwa, krzesła w przypadku organizacji wesel. Ponieważ są białe, wyglądają neutralnie i nadają się na każdą okazję.


Namioty imprezowe są dostępne w wersji stalowej lub aluminiowej. Pakiet zawiera konstrukcję, plandekę dachową, ściany boczne oraz śledzie. Jego rozłożenie i kompozycja mogą być skomplikowane ze względu na solidność konstrukcji?Nie - jest zupełnie odwrotnie. Dzięki systemowi nożyc możesz bez wysiłku rozłożyć sam namiot w 40 sekund. Oczywiście wodoodporne plandeki są standardem. Zapewniamy 5-letnią gwarancję i serwis przez pierwsze 2 lata na części konstrukcji.


Namioty imprezowe z wyposażeniem. Otrzymasz wszystko w jednym miejscu.