Namiot handlowy 3x3

Premium ALU
4 097 PLN Cena zawiera VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Namiot aluminiowy Premium to jeden z najwyższej jakości produktów na rynku. Stylowy wygląd namiotu ma doskonałe cechy prezencyjne, można go używać nie tylko w sektorze prywatnym, ale także do celów korporacyjnych. Do produkcji namiotu wykorzystano najnowocześniejsze technologie, które co roku udoskonalamy. Namiot aluminiowy premium jest przystosowany do ekstremalnych warunków z wiatrem do 70 km / h.

Konstrukcja składa się ze specjalnie hartowanego aluminium. W przeciwieństwie do większości innych metali aluminiowa konstrukcja nie rdzewieje. Dzięki systemowi nożycowemu rozkładanie profili aluminiowych jest łatwe i szybkie. Stosunkowo niewielka waga ze względu na ilość użytego materiału pozwala na łatwy transport i przenoszenie namiotu. Cała konstrukcja jest skręcana, więc poszczególne części można wymieniać. Części z kompozytu polimerowego są odporne na pękanie, a przez to bardziej odporne niż połączenia z tworzyw sztucznych.

Sześciokątne nogi / sześciokątny profil / zapewniają doskonałą stabilność namiotu. Im więcej krawędzi ma noga namiotu, tym stabilniejszy jest namiot handlowy 3x3. Stopa namiotu wyposażona jest w nóżki wykonane z litej stali ocynkowanej. Kotwienie za pomocą śledzi w otworach na stopach pozwala na doskonałe zamocowanie namiotu. Sledzie do namiotu dostarczamy bezpłatnie. Dach z regulacją wysokości składa się z dwóch stopni. Najwyższy stopień ma 207 cm, co odpowiada wysokości wejścia do namiotu. Jeśli chcesz ustabilizować namiot przed bocznym wiatrem, zalecamy użycie śledzi z linami. Są one dostępne na naszej stronie w zakładce akcesoria.

Plandeki są wodoodporne i wykonane z wysokiej jakości poliestru z warstwą PVC. Stanowią idealną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Połączenia są uszczelnione termicznie i zapewniają ochronę przed przeciekaniem i wilgocią. Plandeki zapinane są po obwodzie dachu na rzepy, a po bokach na klasyczny zamek błyskawiczny. W miejscach styku konstrukcji z plandeką znajdują się wzmocnione elementy, które zapobiegają tarciu, a tym samym uszkodzeniom materiałów i skracają żywotność namiotu.

5 letnia gwarancja dla konsumenta + 8 śledzi! Części konstrukcji i serwis za darmo!


Oceny klientów

54 oceny, 4.8/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namiot 3x3m, model premium z aluminium do intensywnego użytkowania przy wietrze do 70 km / h!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 śledzi i rękaw ochronny.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 1,8 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Wymiary rozłożonego namiotu 155x30x30cm.
 • Podłoga namiotu: 290x290 cm (8,4 m²)
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm.
 • Waga 44 kg.