Namiot handlowy

Super ALU
2 597 PLN Cena zawiera VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 8 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Zastanawiasz się nad szybkim zadaszeniem piaskownicy lub siedzeniem w ogrodzie? Czy przeszkadza Ci niestabilny parasol, który przy każdym wietrze trzeba złożyć? Nasz dosłownie wielofunkcyjny namiot handlowy może być właśnie dla Ciebie. Wygodna, niska waga i ekspresowe rozkładanie bez montażu porównywalne z parasolem mogą rozwiązać Twój problem. A ponieważ namiot ma 4 nogi, a nie jedną jak parasol, namiot zawsze będzie stał stabilnie.

Konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych oraz połączeń śrubowych. Teleskopowe nogi pozwalają na regulację wysokości sufitu namiotu. Namiot ekspresowy może być również wykorzystany do innych celów, takich jak sprzedaż towarów, prezentacja usług czy zadaszenie zajęć sportowych na świeżym powietrzu.

Dach jest nieprzemokalny. Nie przepuszcza wody ani światła słonecznego. Mocowanie na konstrukcji jest intuicyjne i praktyczne. Możesz go oddzielić od konstrukcji lub zostawić na nim i spakować namiot. Rzepy można znaleźć na dachu i ścianach prawie dookoła. Do tego namiotu użyliśmy około 40 metrów rzepa, aby było to łatwe jak użycie zabawki. Wodoodporna tkanina poliestrowa i jej warstwa PVC wytrzymują dłużej. Połączenia tej tkaniny są wodoodporne i dodatkowo podklejone taśmą termiczną dla lepszego czucia i bezpieczeństwa.

Użyliśmy dziesiątek metrów rzepów, z których większość jest przeznaczona do mocowania ścian namiotu. A to przyspiesza stosowanie tego typu pokrycia dachowego, czyli pilnego pakowania przed ekstremalną letnią burzą. Otrzymasz również 8 śledzi do każdego namiotu do bezpiecznego zakotwiczenia namiotu. Cumowanie to podstawa i dlatego zawsze otrzymujesz je za darmo. Przybijasz te śledzie o grubości 8 mm do ziemi przez otwory w pięcie na każdej stopie.

Jeśli zdecydujesz się złożyć aluminiową konstrukcję z dachem, możesz użyć rękaw ochronny który jest dostarczany w pudełku z konstrukcją. Powtórne rozłożenie zajmie wtedy kilkanaście sekund. Pamiętaj, aby namiot przechowywać w suchym miejscu. Zapobiegnie to pleśni, która może zniszczyć Twój piękny i praktyczny namiot handlowy.


Oceny klientów

41 oceny, 4.7/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiot
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 śledzi i rękaw ochronny.
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej (60%) oraz powłoki PCV (40%) o gramaturze plandeki 330g / m2. Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%, podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż
 • Namiot ogrodowy model super aluminium przeznaczony jest do regularnego użytkowania przy wietrze do 50km / h!
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Rozmiar po złożeniu 155x35x25cm.
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 0,9 mm i więcej. Konstrukcja jest optycznie smuklejsza i lżejsza.
 • Waga 27 kg.
 • Rozmiar podłogi: 195x290 cm (5,6 m²)