3x6m

Miejsce druku
Wybór druku
Ilość
Całość
Kołnierz lewy
Kołnierz prawy
Kołnierz tylny
Kołnierz przedni
Trójkąt lewy
Trójkąt prawy
Trójkąt tylni
Trójkąt przedni
Ściana: tył
Ściana: lewa
Ściana: w prawo
Ściana: połowa/lada
Całość z VAT: PLN
1

Co musisz wiedzieć o druku sublimacyjnym Promo namiotów reklamowych

Namiot z własnym nadrukiem świetnie sprawdzi się na imprezach okolicznościowych, czy to sportowych, czy na targach. Jeśli potrzebujesz sposobu, aby Twoja marka przyciągała wzrok i była jak najbardziej widoczna, to dobrze trafiłeś. Pracujemy na najwyższej klasy tkaninie poliestrowej, na której drukujemy grafikę w dowolnym rozmiarze. Stworzenie wizualizacji 2D to pierwszy krok w realizacji namiotu promocyjnego, który jest unikalnym nośnikiem Twojej marki. Po akceptacji wizualizacji nadruk wykonujemy na białej tkaninie techniką sublimacji, następnie tniemy zadrukowaną tkaninę i starannie ją szyjemy. Każdy namiot wykonujemy indywidualnie.

Czym jest technologia sublimacji?

Jest to metoda drukowania, w której atrament jest wtapiany bezpośrednio w tkaninę za pomocą prasy termicznej (termolisu). Rezultatem jest wysokiej jakości trwały nadruk. Niezadrukowana strona plandeki jest wzbogacona powłoką poliuretanową, która zapewnia 100% wodoodporność plandeki. Namioty reklamowe z nadrukiem na całej powierzchni przyciągną uwagę i wyróżnią się z tłumu, co wielokrotnie zwiększy Twoją widoczność i zapadnie w pamięć potencjalnym klientom.

Graficzne pliki

Pliki graficzne prosimy wysłać w krzywych (w wektorze). Jeśli nie masz takiego pliku, prześlij nam to, co masz, a my spróbujemy przetworzyć go na wektor. Jeśli zamierzamy wydrukować obraz na namiocie reklamowym, zalecamy przesłanie obrazu w wysokiej rozdzielczości, aby przy wielokrotnym powiększeniu nie był rozmazany (ze względu na duży rozmiar plandek namiotu obraz w niskiej rozdzielczości jest zawsze rozmazany ). Stworzyliśmy szablony namiotów, abyś mógł łatwiej pokazać nam swój projekt. Na życzenie prześlemy szablon z dokładnymi wymiarami namiotu, w który bez problemu wkleisz swoją grafikę. Jakość grafiki wpływa na końcowy efekt nadruku.

Cena i czas produkcji namiotu promocyjnego

Stworzyliśmy prosty konfigurator do kalkulacji ceny namiotu powyżej. Cena nadruku uzależniona jest od zadrukowanego fragmentu plandeki. Na cenę nie ma wpływu wielkość logo ani kolor nadruku. Przykład: Chcesz wydrukować ścianę namiotu, a grafika ma rozmiar 1x1m. Cena będzie taka sama nawet jeśli powiększymy logo do 2x2m. Cena zmienia się tylko w zależności od wielkości ściany lub dachu, a nie od wielkości jego nadruku. Czas produkcji to średnio 2-3 tygodnie robocze od otrzymania płatności, dostarczenia materiałów graficznych i zatwierdzenia stworzonej przez nas wizualizacji 2D. Przed wydrukiem prześlemy do akceptacji ostateczną wizualizację 2D. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego pragniemy szczegółowo spełnić wszystkie Twoje życzenia i zaprojektować Twój namiot reklamowy z nadrukiem.Zdjęcia są ilustracyjne!