Mocny namiot ogrodowy

Exclusive ALU
4 697 PLN w tym 23 % VAT | W magazynie natychmiast: | Wyprzedaż

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

- 5 latnia gwarancja dla konsumenta
- Gratis: 12 śledzi, rękaw ochronny na konstrukcje,3 ściany pełne
- Części zamienne i serwis na konstrukcje za darmo!

Namiot nożycowy oferuje dużo miejsca, jest przestronny, można go wykorzystać do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, uroczystości itp. Rozmiar 3x6 to jeden z najlepiej sprzedających się dużych namiotów. Rozłożenie namiotu pomimo jego rozmiarów jest łatwe. Jak nazwa sugeruje, namiot posiada konstrukcję nożycową, co oznacza, że ​​można go rozłożyć bez użycia narzędzi. Dostaniesz 3 ściany pełne do namiotu, torbę transportową na plandeki i konstrukcje oraz śledzie.

Solidna konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium. Grubość profili mieści się w zakresie od 1,2 mm do 5 mm w zależności od konkretnej części. Mocny namiot ogrodowy zajmie 18 metrów kwadratowych w czasie 1 minuty. Wysokość sufitu można regulować w dwóch stopniach wysokości. Przeguby łączące poszczególne części wykonane są z wysokiej jakości nylonu odpornego na uderzenia. Dolna część stopy wyposażona jest w grube obcasy, które służą do zakotwiczenia namiotu. Aluminiowa konstrukcja jest estetyczna i nie koroduje.

Plandeki namiotowe są odporne na promieniowanie UV. Dzięki warstwie PVC, która znajduje się po wewnętrznej stronie plandek poliestrowych, mocny namiot ogrodowy jest wodoodporny. Zapewniliśmy podwójne szycie łączeń poprzez sklejenie ich taśmą termiczną, łączenia nie przepuszczają wody nawet podczas ulewnego deszczu. Możesz wybrać kolor namiotu spośród ośmiu oferowanych kolorów. Plandeki premium są nieporównywalne z plandekami niższej klasy. Zalety plandek: zmywalne, wzmocnione części, w których konstrukcja bezpośrednio styka się z plandeką, rzep o grubości 5 cm, zamek błyskawiczny do łączenia ścian bocznych.

Nie wyklucza się zużycia materiału podczas intensywnego użytkowania namiotu. Słabo zakotwiczony namiot może zaskoczyć podmuch wiatru i uszkodzić konstrukcję namiotu. W takim przypadku klienci mają możliwość zamówienia części zamiennej do namiotu.Części konstrukcji i serwis za darmo! Dzięki połączeniom śrubowym wymiana części jest łatwa. Namiot znów staje się funkcjonalny i gotowy do użytku.

5-letnia gwarancja konsumencka wykracza poza standard. Zamawiając namiot masz możliwość zarejestrowania się na naszej stronie internetowej. Zarejestrowany klient otrzyma rabat na każdy zakupiony namiot.


Oceny klientów

45 oceny, 4.9/5

Parametry

 • 5 lat gwarancji dla konsumenta, a pierwszy rok części ramy za darmo!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 12 śledzi i rękaw ochronny.
 • Na namiot można zrobić nadruk metodą sublimacji lub naprasowankami. Więcej informacji w dziale: nadruk na namiotach
 • Namiot składany 3x6m, model ekskluzywny aluminiowy do częstego użytku przy wietrze do 60 km / h!
 • Konstrukcja: profile aluminiowe o grubości wewnętrznej 1,1 mm i więcej. Konstrukcja jest mocniejsza optycznie. Nogi w kształcie sześciokąta.
 • Czas złożenia i rozłożenia namiotu przez 1-2 osoby tylko 40 sekund!
 • Wymiary złożonego namiotu 155x55x30cm.
 • podłoga namiotu: 290x570cm (16,5m²)
 • Dach i ściany są wodoodporne . Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonałe wykonanie.
 • Regulacja sufitu: 4 stopnie wysokości 175, 185, 195, 205 cm.
 • Waga 50 kg.