Wstecz

Mobilny namiot nożycowy bufetowy

Niedrogie, rozplanowanie i montaż w bardzo krótkim czasie, stabilna konstrukcja, doskonała jakość, odporność na wiatr i niekorzystne warunki atmosferyczne, certyfikat CE, 5 lat gwarancji

Sprzedaż straganowa na rynku musi być zgodna z warunkami technicznymi, higienicznymi, ogólnymi i eksploatacyjnymi zgodnie z przepisami specjalnymi. Mowa o sprzedaży ambulatoryjnej. Więc czego dokładnie będziesz potrzebować?

Zezwolenia na sprzedaż produktów, świadczenie usług i tworzenie targowisk wydaje gmina.


W drodze ogólnie obowiązującego rozporządzenia gmina reguluje w szczególności sprzedaż produktów na targowiskach


• rodzaj, okres okazjonalnych rynków

• rodzaj sprzedawanych produktów

• dni rynkowe, sprzedaż i godziny otwarcia

•warunki eksploatacyjne, techniczne i estetyczne namiotu


Administracją targowiska i targowiskiem zarządza gmina. Gmina może powierzyć zarządzanie rynkiem osobie prawnej lub fizycznej.


Co kontrioluje na straganie sprzedawcy


1. zezwolenie na sprzedaż produktów oraz zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na tym terenie

2. dowód nabycia towaru

3. elektroniczną kase fiskalna

4. hhigiena, czystość i porządek podczas sprzedaży produktów

5. zgodność z porządkiem rynkowym


Jako sprzedawca jesteś zobowiązany do


• oznaczyć Twój punkt sprzedaży zgodnie ze obowiązującymi

przepisami

• przestrzegania przepisów rynkowych

• korzystanie z elektronicznych kas

• zapewnić czystość na stoisku

• oznaczyć w widoczny sposób sprzedawane produkty i ceny

• prowadzić książkę inspekcji

• w przypadku towarów ważonych przeprowadzić ważenie w sposób umożliwiający konsumentowi sprawdzenie ważeniaFirma Hago dostarcza namioty nożycowe, gdzie możesz sprzedawać towary lub usługi. W sprzedaży straganowej również musimy pomyśleć o tym, jak pozyskać potencjalnego klienta, dlatego powinniśmy skupić się głównie na marketingu. Najważniejsze, żeby namiot był ładnie udekorowany, czysty w dobrze widocznym miejscu. Powinno być natychmiast jasne, co jest sprzedawane na stoisku.


Mamy dla Ciebie świetny wybór


Przygotowywanie posiłków w namocie nożycowym to dobra okazja do zyskania renomy o swojej gościnności w restauracji. W porównaniu z kosztownymi inwestycjami w mobilny sklep jest to doskonałe rozwiązanie i niedrogie. Namioty rozkładane są dostępne we wszystkich wersjach. Namioty o stalowej konstrukcji nożycowej charakteryzują się wysoka jakością i stabilnością. Wysokość sufitu namiotu można regulować w cztery stopnie wysokości. Połączenia konstrukcji są przykręcane, a nogi namiotu wyposażone są w otwory umożliwiające zakotwiczenie do podłoża za pomocą śledzi. Śledzie dostarczamy bezpłatnie do namiotu.

Dzięki praktycznej konstrukcji rozstawisz swój namiot w bardzo krótkim czasie. Za pomocą rzepów zapewnisz pełne naprężenie plandek, dzięki czemu nie musisz martwić się o nieestetyczny efekt. Namiot prezentuje się bardzo elegancko. Materiał na dach wykonany jest z wodoodpornej tkaniny poliestrowej, która jest bardziej odporna na rozdarcia i promieniowanie UV.

Ściany boczne są ważnym elementem namiotu składanego, ponieważ pełnią różne funkcje. Nie tylko ochronę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także zadbają o atrakcyjny wygląd namiotu.


Jak wspomniałem, namioty nożyczowe mają przyjemny i reprezentacyjny wygląd. Nadruk na namiocie sprawia, że ​​cięzko go przeoczyć. Zapewniamy druk ścian bocznych, dachów i kołnierzy w różnych kolorach. Po prostu wyślij nam żądane logo lub nazwę w wektorze, a my podejmiemy kolejne kroki. Przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową wraz z zarysem Twojego namiotu. Oczywiście wchodząc do druku masz już swoje pomysły, my je musimy sprawdzić i jednocześnie uzyskać zgode od Was. Produkcja trwa około dwóch dni. Jeśli jesteś zainteresowany nadrukiem, zalecamy zarezerwowanie czasu, aby niepotrzebnie go nie tracić pózniej.


Zakupem namiotu nożycowego otrzymujesz 5-letnią gwarancję, a przez 2 lata bezpłatnie dostarczamy części zamienne do konstrukcji. Jesteśmy sprzedawcą, który zadba o namiot podczas jego użytkowania. Kupując namiot, nasza usługa się nie kończy, dopiero się zaczyna. Dbamy o Twoją satysfakcję :)