Wstecz

Jarmarki bożonarodzeniowe i wyjątkowy namiot sprzedażowy

Szybka dostawa, 5 lat gwarancji, wysoka jakość i stabilność namiotu, doskonałe ceny.

Odwiedzanie jarmarków bożonarodzeniowych to niesamowite przeżycie. Powietrze pachnie świątecznymi ciastami, pieczonymi migdałami i gorącym świątecznym ponczem. Namioty sprzedażowe pełne są produktów, które możemy tu zobaczyć jako inspirację do ozdób choinkowych, wieńców adwentowych, ceramiki czy w postaci wiszących ozdób szklanych aniołów w połączeniu z metalem. Integralną częścią jest sprzedaż doskonałego jedzenia i gorących napojów. Gorący miód pitny i herbata świetnie smakują na rozgrzewkę zimą albo pachnące grzane wíno.

Możesz wykorzystać namioty sprzedażowe, które są integralną częścią jarmarków bożonarodzeniowych, nie tylko do prezentacji swoich towarów, ale także do celów prywatnych. Warto zaznać uroczej świątecznej atmosfery.


Namiot sprzedażowy oferuje naprawdę szeroki wachlarz zastosowań w każdym obszarze. W zależności od wielkości imprezy, doskonałym rozwiązaniem jest namiot sprzedażowy. Kupując namiot sprzedażowy nie będziesz już musiał martwić się o niekorzystne warunki pogodowe. Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne. Wodoodporne plandeki ochronią Ciebie i Twoje towary przed deszczem.

Będziesz także potrzebował odpowiedniego sprzętu do rozrywki lub obsługi gości.

Składane stoły, które możemy dostarczyć do namiotu nadają się jako lady sprzedażowe na Twoje towary. Sprzedażowe składane stoły mają doskonałe właściwości. Elastyczny, wyjątkowo szybko rozkłada się bez montażu i wysiłku. Są bardzo praktyczne dzięki łatwemu transportowi jako walizka. Potrafią wytrzymać obciążenie do 350 kg, co oznacza, że ​​są również wykorzystywane w produkcji z cięższymi materiałami.

Składane ławki są z pewnością świetną opcją do tworzenia dużej liczby siedzeń, a mianowicie przy minimalnych kosztach. Dzięki Hago możemy również zapewnić składane krzesła do siedzenia dla gości lub klientów. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów o wysokiej odporności na naprężenia mechaniczne, działanie promieni UV, ale także wodę i wilgoć.

Aby Twoi goście mogli cieszyć się świątecznym ponczem, zalecamy użycie grzejników gazowych. Dostępne są grzejniki stołowe lub tarasowe. Blask, który emitują, dosłownie przyciąga ludzi, wystarczy siedzieć cicho i cieszyć się urokiem świątecznych dekoracji to wspaniałe doświadczenie.


Świąteczna atmosfera w namiocie sprzedażowym


Dekoracja namiotu również odgrywa ważną rolę. Składana konstrukcja namiotu sprzedażowego jest wytrzymała, więc możesz na nim zawiesić dowolną liczbę dekoracji. Świetnie prezentują się świecące łańcuszki i inne dekoracje. Możesz nawet wymyślić elementy dekoracyjne na ścianach namiotu. Po prostu pozwól fantazji zadziałac i dosłownie wyczarujesz świąteczny klejnot.


Bezpieczeństwo przede wszystkim.


Zalecamy kotwiczenie namiotów, szczególnie zimą. Jako bonus każdemu klientowi dostarczamy bezpłatne kołki kotwiące do namiotu. W przypadku chęci poszerzenia asortymentu posiadamy worki ładunkowe które wypełnione są piaskiem. Zapewniają najlepszy sposób zakotwiczenia namiotu na utwardzonych powierzchniach. Po napełnieniu worek waży 14 kg. Po napełnieniu worków uformowane są dwie pełne rolki i mocowane do nogi namiotu za pomocą rzepów. Worek kotwiczący wykonany jest z tkaniny nylonowej z gumowaną warstwą, dzięki czemu worek nie nasiąka. Jest odporny na uderzenia, dzięki czemu nie ma ryzyka rozdarcia i wysypania się piasku.


Prawidłowe przechowywanie namiotu


Bardzo ważna rzecz to prawidłowe przechowywanie namiotu. Zalecamy skupienie się głównie na suchym i chłodniejszym otoczeniu. Plandeki namiotu muszą być idealnie suche. W przypadku przechowywania nieprawidłowo wysuszonych plandek, powstanie pleśń i jej późniejszy rozkład może Cię zaskoczyć. Dlatego konieczne jest, aby zwracać należytą uwagę na namiot, aby móc cieszyć się jego użytkowaniem.

Wesołych Świąt Święta i szczęśliwego Nowego Roku od Hago