Wstecz

Gazowy grzejnik na stół

Gazowe grzejniki tarasowe do ogrzewania tarasów zewnętrznych barów i restauracji. Szybko i wygodnie przygotujesz swoim klientom przyjemny komfort nawet w najzimniejsze dniRównież w tym roku rozpoczął się dla nas sezon narciarski. Po wymagających świątecznych dniach, wielu z nas decyduje się spalić kalorie w górach, uprawiać sport i oczywiście dobrze się bawić. Godziny spędzone na stoku to dla nas wielka odmiana po kilku dniach leniuchowania. Nawet w mroźne dni na nartach ośrodki narciarskie oferują różnego rodzaju przekąski i stragany, w których narciarze mogą chwilę odpocząć. Rozgrzej się, jeśli temperatura jest znacznie poniżej zera lub ciesz się promieniami słońca na zewnątrz z gorącym napojem w dłoni.


Podobnie jak za granicą, bary arpes-ski stają się absolutnym hitem w naszych ośrodkach narciarskich. W ciągu dnia większość narciarzy przyjeżdża tu, aby ogrzać się gorącą herbatą, kawą lub rumem. Jednak w ostatnich latach bary te oferują klientom zróżnicowane menu, a im dalej, tym lepsza obsługa. W ciągu dnia przyjemna muzyka, po południu bary powoli się zapełniają, a wieczorem należa do osób szukających rozrywki tuż przy stoku. Imprezy te często trwają do wczesnych godzin porannych. Przez chwilę witają swoich klientów śniadaniem, które przywróci im porządek po pracowitej nocy.


Niezależnie od tego, czy jesteś jednym z tych, którzy witają swoich klientów tradycyjną herbatą z rumem, czy prowadzisz nowoczesny bar apres-ski, starasz się stworzyć jak najprzyjemniejsze otoczenie dla gości. Między innymi zadbasz o to, by zaoferować im atrakcyjne menu, dobry marketing lub coś ekstra, czego nie mają obok. Większość barów posiada taras, na którym można zjeść przekąskę, podziwiając widoki na góry. Przyjemne ciepło w środku, ale i w tym miejscu przyciąga zmarzniętych narciarzy ze stoku. Wielu z nich wita się w ten sposób na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć w barze. Nie musisz się rozbierać, co jest dość długie, ale nie musisz nawet stać na zewnątrz w najgorszą zimę. Operatorzy takich obiektów najczęściej używają niezawodnych i wysokowydajnych gazowych grzejników tarasowych do ogrzewania tarasów. Grzejniki gazowe zasilane bombą propan-butan nie są zależne od prądu, wszędzie się przydają. Ogrzej taras na początku sezonu i po prostu ogrzewaj w ciągu dnia. W czasie największego zgiełku nie musisz specjalnie dbać o grzejniki i możesz skupić się wyłącznie na swoich klientach lub w wolnym czasie cieszyć się piękną scenerią otaczającej przyrody na przyjemnie ogrzewanym tarasie lub werandzie.


W naszej ofercie znajdziesz stojące lub stołowe tarasowe grzejniki .Oba typy grzejników gazowych są zawsze gotowe do użycia. Każdy grzejnik wyposażony jest w prostą regulację mocy, dzięki czemu zawsze dba o idealną temperaturę. Używając ich nie musisz się o nic martwić, po prostu ciesz się ich przyjemnym ciepłem. Wybór tych urządzeń grzewczych pozwoli również uniknąć brudu i nieprzyjemnych zapachów, wystarczy tylko zamontować klasyczną butle gazową, która wystarczy na ok. 12 godzin. Można ogrzewać grzejniki maxi z tarasem do 23-25m2 oraz grzejniki stołowe 7-9m2. W przypadku zadaszonego tarasu należy zapewnić odpowiednią wentylację. Oczywiście producenci pomyśleli również o bezpieczeństwie - standardem jest bezpiecznik termiczny, który zatrzymuje dopływ gazu w przypadku wygaśnięcia płomienia.

W ciągu dnia można się ogrzać w barze na tarasie, ale wieczorem można też zorganizować coraz bardziej popularną imprezę apres-ski. Zabawa przy dobrej muzyce, świetnych drinkach i na świeżym powietrzu będzie nie lada atrakcją dla młodych ludzi.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!


Team Hago