Wstecz

Gazowy grzejnik

Kolumnowe grzejniki stołowe to dobry wybór na każdą pogodę, idealne rozwiązanie czy świętujesz w restauracji, na tarasie czy na świeżym powietrzu.

Grzejniki gazowe firmy Hago - jeszcze większa impreza sylwestrowa!

Najważniejsza i najbardziej celebrowana noc w roku znów zbliża się wielkimi krokami. Każdy z nas myśli o tym, gdzie najlepiej byłoby świętować Sylwestra. Niektórzy wolą zostać w domu ze swoimi rodzinami, ale większość z nas wychodzi na ulice, a grupy młodych ludzi zajmują każdą możliwą restauracje lub bar w mieście. To wieczór, kiedy przez cały rok wszystkie restauracje, bary i dyskoteki pękają w szwach. Jeśli nie zarezerwowałeś stolika z wyprzedzeniem, trudno jest znaleźć miejsce, w którym byś znalazł miejsce

Niemniej jednak każdy właściciel stara się zrobić to, co niemożliwe dla swojego biznesu i dla swoich gości. W ostatnich latach użytkowanie tarasów o każdej porze roku okazało się doskonałym sposobem na „napompowanie” restauracji. Części restauracji, które wcześniej nie były używane przez wiele miesięcy, są teraz ważne w chłodne dni i wieczory, ale także w miesiącach zimowych. Klienci znajdą tu pełną przestrzeń do siedzenia w gronie przyjaciół, jedzenia i świętowania sylwestra.

Większość restauracji przywiązuje dużą wagę do tarasu w swojej działalności, ponieważ często jest to pierwsza przestrzeń, którą klient zobaczy. Decyduje, czy zostać tutaj, czy iść dalej. Latem przyciągasz je zielenią, kwiatami, przyjemnym otoczeniem. Zimą jest to bardziej skomplikowane, ale nadal można postawić na przytulność dzięki idealnej temperaturze, którą gwarantują grzejniki tarasowe.

Jak wykorzystać taras na 100%

Korzystając w pełni z tarasu możesz powitać dwa razy więcej klientów na przyjęciu sylwestrowym w Twojej firmie. A to znacząca liczba dla każdej firmy wieczorem, kiedy jest naprawdę najlepsza chwila na jedenie i picie. Przygotuj swoim klientom tak atrakcyjne otoczenie, że zostaną z Tobą do rana.

Jednym z najważniejszych warunków dla klienta jest przyjemne ciepło, które dzięki tarasowym ogrzewaczą ich przywita. Dodaj miękkie poduszki, koce, lampki i świece, a atmosfera będzie idealna. Dzięki temu, że grzejniki pracują na gaz, a nie na prąd, w żaden sposób nie obciążasz obwodów elektrycznych w swojej restauracji. Są załadowane więcej niż wystarczająco w sylwestra. Jest dużo gotowania, przygotowujesz inny program, podłączasz tablice świetlne, systemy audio i wszelkiego rodzaju światła. Przydadzą się wtedy grzejniki niezależne od prądu. Ogrzej taras z wyprzedzeniem i po prostu ogrzej się podczas uroczystości. Podczas największego zgiełku nie musisz specjalnie dbać o grzejniki i możesz skupić się wyłącznie na swoich ważnych gościach.

W sytuacjach, w których konieczne jest szybkie i tanie ogrzanie powietrza, bardzo dobrze jest zastosować nagrzewnice gazowe z bezpośrednim spalaniem. Całkowicie spalone paliwo w nagrzewnicy wytwarza 100% ciepła. Jeżeli potrzebujesz szybko i sprawnie ogrzać większą halę, garaż, mamy dla Ciebie grzejniki propan-butan. Wystarczająco mocny wentylator grzejnika pomaga w rozprzestrzenianiu się ciepłego powietrza w całym pomieszczeniu. grzejnik jest wyposażony w niezbędne uchwyty do przenoszenia. Alternatywnie można połączyć z nimi grzejniki kolumnowe tarasowe termometrem,zapewniając w ten sposób nawet przyjemne ciepło na całej powierzchni pomieszczenia.

Organizując większą uroczystość, musisz nie tylko ogrzać swój lokal, ale także zapewnić odpowiednią przestrzeń dla gości. W ofercie naszej firmy znajdziecie również meble rozkładane - stoły, krzesła, ławki oraz stoły barowe. Posiadamy stoły w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu można dostosować ich ilość do wielkości pomieszczenia czy tarasu.

Firma HAGO oferuje Państwu produkty wysokiej jakości, zapraszamy do kontaktu!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!